Aksesuar, Maske ve Konektörler

Altech, değişik çap ve ölçülerde maskeler, konektörler ve anestezi balonları sunmaktadır.

Maskeler

  • Anestezi Maskeleri
Lateks içermeyen, farklı hasta kategorileri için altı (6) farklı boyda, şişirilebilir yastıklı, şeffaf, hafif ve düşük ölü boşluk oranlarına sahip maskelerdir.

  • Oro nazal Non-invaziv Maskeler
Hasta kullanımı sırasında mükemmel sızdırmazlık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Şişirilebilir yastık donanımı maksimum konfor ve etkinlik sağlar. Akış hızı yetersiz olduğu veya inspiratuar hattın tıkalı olduğu durumlar için inspirasyon için güvenlik valfi ile donatılmıştır. Şeffaf tasarım hastanın görsel muayenesini mümkün kılar.

Konektörler

ISO 5356-1:2015 standartlarına uygun farklı özelliklerde Y konektörler, farklı ölçü ve hammaddelerden üretilmiş düz konektörler, farklı hammaddelerden üretilmiş dirsek konektörler ve Standart ve nebülizer destek tedavisi için yaylı valf T konektörler sunulmaktadır.


Anestezi Balonları

Neoprene (Lateks içermeyen) ve lateks ham maddelerinden üretilen 0.5, 1, 2 ve 3 litre hacim seçenekleri sunan anestezi balonlarımız balonun cihaza bağlantısı için ucunda PP konnektör ve balonun kink yapmasını engelleyici özellikte kafes yapısında sunulmaktadır.

Aksesuar, Maske ve Konektörler