Yazılım Geliştirme

Meditera olarak, günümüz gereksinimleri çerçevesinde oluşturduğumuz altyapı ve çözümlerimizle, kurumsal süreçlerimizin tüm paydaşlarıyla birlikte dijital ekosisteme entegrasyonunu maksimum seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Bilişim politikalarımıza uyumlu metodolojiler ekseninde belirlenen teknoloji ve çözümler, ilgili yasal prosedür ve standartlar çerçevesinde devreye alınır ve sürekliliği sağlanır.
 
Bilgi Teknolojileri alanına temas eden tüm süreçlerin ve aktörlerin gereksinimleri doğrultusunda, kendi bünyemizde ya da iş ortaklarımızla ürettiğimiz teknolojilerle süreçlerimizi dijitalleştirerek operasyonel verimliliğimizi artırmaktayız.

Bu bağlamda tamamladığımız projelerimiz hem sağlık kurumlarında hem de üretim tesislerimizde aktif olarak kullanılmaktadır. "MedocOnco Kemoterapi İlaç Hazırlama Yönetim Yazılımı" ve “IVMedi IV İlaç Hazırlama Yönetim Yazılımı” sağlık kurumlarının hizmetine sunulmuştur. Üretim verimliliği ve yönetiminde "Meditera.MES Üretim Yönetim Sistemi ve İzleme Yazılımı" ve DHR süreçlerini ve üretim kalite dokümantasyon yönetiminde “Meditera.e-DHR Yazılımımız” kurum içi kullanıma sunulan yazılımlarımızdır.

Doğru tasarlanmış bir iş sürekliliği planı ile kuruluşumuzun siber saldırılardan asgari seviyede etkilenmesini sağlanmaktadır. Profesyonel kadromuz ve sözleşmeli iş ortaklarımız ile dijital dönüşüm kabiliyetimizi artıran inovatif deneyimlerimize her gün bir yenisini eklemek motivasyonuyla işimizin başındayız.

 
Yazılım Geliştirme