Katater Bağlantısı

Altech, anestezi uygulamaları ya da ventilasyon tedavilerinde hastaları solunum devrelerine bağlayan geniş bir kateter bağlantısı portföyüne sahiptir.


Geniş Portföy

Koruge, iç yüzeyi düz (smoothbore) ve uzayabilen hortum tiplerinde seçenekler sunulmaktadır.

Altech Kateter Bağlantısı ürün portföyü 15 mm standart hortum çapı ile 22F veya 15M bağlantı seçeneği, sabit ya da oynar başlıklı dirsek konektörlü ve farklı uygulamalar için farklı port çeşitlilikleri ile sunulmaktadır.

Steril veya temiz oda üretim seçenekleri bulunmaktadır.

Çift Döner Başlıklı Dizayn

Çift eksenli 360 derece dönebilen 3,5 mm aspirasyon ve 9,5 mm bronkoskopi ve CO2 portlu dirsek bağlantısı kullanım sırasında hareket kabiliyeti sağlarken hasta konforunu da artırır.


Çift Kapak Özelliği

Kapak üzerindeki büyük sekme, açıldığında hava yolu açıklığı ve basıncı devam ettirilirken fiber optik bronkoskopi uygulaması yapılmasına olanak sağlar. İkinci sekmedeki 7,6 mm port kapağı açıldığında aspirasyona olanak sağlanır.


Filtreli Kateter Bağlantıları

Filtreli kateter bağlantıları, filtre ve ona bağlı kateter bağlantısından oluşur.

Filtre sayesinde mekanik olarak solutulan hastaların solunum havalarının bakteriyel/viral filtrasyonu ve nemlendirilmesini sağlarken kateter bağlantısı sayesinde hasta ile devre arasında uzatıcı bir ara birim oluşturarak devreye hareket kabiliyeti sağlar. Çekme etkisini azaltır ve aspirasyon, bronkoskopi gibi prosedürlerde kateterizasyon kolaylığı sağlar.

  • Invaziv havayolu cihazları ile solunum devresi arasında bağlantı
  • Ventilasyon ve solunum devreleri ile uyumlu bağlantı
  • Anestezik ve solunum gazları ile kullanımı uygun smoothbore /uzayabilen ve koruge hortum seçenekleri
Katater Bağlantısı