Kariyer

İK Politikamız

Geleceğe uyumlu, araştırmaktan zevk alan, birlikte gelişmeye inanan şirket kültürümüze uyumlu, enerjik, takım çalışmasına yatkın, alanında yetkin ve yüksek potansiyelli insan kaynağını bünyemize kazandırmaktır.

Meditera ailesi olarak ailemizin parçası olarak gördüğümüz her çalışanımızın göstermiş olduğu emeği önemsiyor, elde edilen başarıyı birlikte paylaşıyoruz.

Başvuru Sürecimiz

Meditera’lı olmak için “www.kariyer.net” sitesi veya ''Linkedin'' hesabımızdan iş ilanlarımızı takip edebilir ve ilanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular, açık pozisyonlarımızla ilgili ilanlarımızda belirttiğimiz nitelik ve yetkinlikler çerçevesinde objektif ve adil olarak değerlendirilmektedir.


İşe Alım Sürecimiz

Değerlendirme uygulamalarımız olarak ilgili pozisyona göre değişen araçlar kullanmaktayız. Bu araçlar;

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Genel Yetenek Testi
  • Yabancı Dil Testi
  • 16 PF Kişilik Envanteri

Medonboard

Aramıza katılan çalışanlarımızı “Medonboard” adını verdiğimiz işe alışma programımıza dâhil ederiz. Bu programın amacı yeni işe alınan kişilere daha rahat, keyifli bir alışma ve öğrenme deneyimi yaşatarak bir an önce maksimum verim ile çalışmalarını ve şirketimize katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Medonboard tüm yeni başlayan beyaz yaka çalışanlar için özel olarak hazırlanmış bir programdır. Süreç, aday teklifi kabul eder etmez başlar. Yeni başlayan çalışanın ilk gününde yöneticisinin şirkette olması ve diğer çalışma arkadaşlarına önceden kendisi ile ilgili bilgi verilmesi kişinin çalışma ekibi ile tanışması için oldukça önemlidir. Destek takımı, yardımcı arkadaşı, mentoru ve şirket tanıtım programında yer alan ilgili çalışanlar süreç hakkında bilgilendirilir. Yeni başlayan çalışana ilk gün İnsan Kaynakları tarafından Medonboard süreci hakkında bilgilendirme yapılır. Medonboard sürecini anlatan broşür ve Medonboard formları verilir.

 

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını birey ve departman bazında analiz ederek gelişim programlarını oluştururuz. İK politikamız gereği değişen koşullar altında başarımızın sürekliliğini sağlayabilmek için yüksek potansiyelli çalışanlarımızın yönetim pozisyonlarına getirilmelerini planlarız. 

Çalışanlarımızın kariyer planlarına, fırsat eşitliği prensibi çerçevesinde performanslarını arttırıcı faaliyetler uygulayarak destek oluruz.

 
 

 

Kariyer