Altech Marka Ürünler

 

Altech markamız tedavi güvenliği ve etkinliği dahil hasta ve sağlık profesyonellerinin tüm ihtiyaçlarını gözeterek yenilikçi, maliyet etkin ve güvenli çözümler sunar.

Altech Solunum Sistemleri ürün portföyü genel anestezi uygulamalarında ya da yoğun bakım ünitelerinde yapay bir şekilde solutulan hastalarda kullanılan solunum devrelerini, solunum filtrelerini, kateter bağlantılarını, gaz örnekleme hatlarını ve bu ürünler ile kullanılabilecek aksesuarlar ile konektörleri barındırmaktadır.

Altech solunum devreleri geleneksel çift hatlı solunum devrelerinden koaksiyel devrelere; tek hatlı septum duvarlı devrelerden gömülü ısıtıcı telli devrelere kadar pek çok çeşitlilikte üretilmektedir.

Anestezi, ventilasyon, transport devreleri yanısıra son yıllarda kullanımı ve ihtiyacı artan evde bakım devreleri de ürün portföyümüzde yer almaktadır.

Altech koaksiyel devreler ve tek hatlı septum duvarlı devreler iğnesiz konektörlü kapalı sistem su tutucular ile entegre olarak konfigüre edilebilmektedir. Patentli iğnesiz konektörlü kapalı sistem su tutuculu devreler enfeksiyon önlenmesinde kullanılabilecek inovatif ürünlerimizdendir.

Altech solunum filtreleri, kateter bağlantıları ve gaz örnekleme hatları tek başlarına ya da devrelerle birlikte sunulan tek kullanımlık cihazlardır.

Tüm Altech solunum sistemi ürünleri müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını tamamen karşılamaya yönelik olarak kişiselleştirilmiş özel üretim mantığı ile üretilmektedir. Bu sayede hasta tedavisinden tam etkinlik elde edilmesi amaçlanır.

Ürünler sınıf VIII temiz oda standartlarında üretilmekte olup; isteğe bağlı olarak dahili sterilizasyon ünitelerimizde steril edilerek tekrar kullanıma olanak vermeyen ambalajlar ile kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Özellikle enfeksiyon önleyici ürünleri kapsayan bu ürün grubu mekanik bariyer oluşturan bariyer krem, cerrahi tırnak fırçaları, antiseptik sabun ve antiseptik solüsyonları içermektedir.

Bariyer krem özellikle yoğun bakım hastaları olmak üzere yatağa bağımlı tüm hastalarda vücut sıvılarına maruz kalan bölgelerde deri bütünlüğünün korunması ve cildin nemlendirilmesi için kullanılır.

Povidon iyot ya da klorheksidinli antiseptik sabun içeren cerrahi tırnak fırçaları ameliyat öncesi (cerrahi) ve hijyenik el ve cilt antisepsisinde kullanılır.
 
İnfüzyon Sistemleri

Altech İnfüzyon sistemler infüzyon pompa setleri, uzatma hatları ve ilaç transfer setleri ürün gruplarından oluşmaktadır. İnfüzyon pompa setleri ve uzatma hatları İ.V. ilaç uygulaması yapılan tüm sağlık kurumlarında ve evde bakımda kullanılabilmektedir. İlaç transfer setleri, serum valfleri ise hem ilaç hazırlama hem deilaç uygulamalarında kullanılmaktadır.

Altech Marka Ürünler